А
Аделіна Гришин

Взяв камеру з підтримкою PoE, дуже зручно - один кабель і живлення, і відео. Працює стабільно, жодних проблем з підключенням.

Ответить
К
Крістіна Волошин

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
Р
Ростислав Лебедєв

Живлення через PoE, один кабель і все працює. Дуже зручно при монтажі.

Ответить
Т
Тимур Волошин

Камера має слот для карти пам'яті, можна записувати без реєстратора.

Ответить
С
Савва Хижняк

Кольори природні, автоматика працює правильно. Все супер, рекомендую!

Ответить