Купив цю камеру для вуличного спостереження. Відмінна якість зображення навіть вночі, ІЧ-підсвітка працює чудово. Рекомендую!
Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Все супер, рекомендую!
Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Все супер, рекомендую!