Л
Лука Антонюк

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
Ю
Ювеналій Цап

Вночі бачить відмінно, все видно. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Світлана Романюк

Камера має вбудований ІЧ-фільтр, вдень кольори природні, вночі чітко видно.

Ответить
П
Платон Титов

Камера має функцію детекції руху з надсиланням сповіщень. Працює точно, хибних спрацьовувань майже немає.

Ответить
Л
Людмила Гончар

Камера працює з будь-яким реєстратором, проблем з сумісністю не виникло. Дякую за швидку доставку!

Ответить