П
Павлина Бондарєв

Камера має хороший динамічний діапазон, деталі видно при різному освітленні. Все супер, рекомендую!

Ответить
Г
Геннадій Жадан

Камера не боїться негоди, працює в різних умовах. Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Анастасій Вівчаренко

Встановив і забув, все працює. Все супер, рекомендую!

Ответить
У
Урбан Котляр

Якість збірки та матеріалів хороша. Все супер, рекомендую!

Ответить
Г
Галина Тарасюк

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Ответить