О
Онисим Фіалко

Камера надійна, працює стабільно. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Калина Трофименко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Маргарита Перебийніс

Камера має відмінну кольоропередачу, навіть при різному освітленні кольори природні. Задоволений покупкою на всі 100%! Все супер, рекомендую!

Ответить