Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Оболонка якісна, що важливо для безпеки. Все супер, рекомендую!
Все працює як треба, добре. Дуже добре, майже ідеально!
Брав для монтажу. Кабель м'який, зручно тягнути, жили не ламаються. Дякую за швидку відправку! Все супер, рекомендую!
Кабель має кольорові жили, зручно ідентифікувати пари при монтажі.