Т
Тетяна Марченко

Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!

Ответить
П
Панас Галайда

Оболонка якісна, що важливо для безпеки. Все супер, рекомендую!

Ответить
У
Устим Цісик

Все працює як треба, добре. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
З
Звенислава Гришин

Брав для монтажу. Кабель м'який, зручно тягнути, жили не ламаються. Дякую за швидку відправку! Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Анжеліка Алексєєв

Кабель має кольорові жили, зручно ідентифікувати пари при монтажі.

Ответить