Р
Роман Морозов

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Ответить
Ю
Юрій Усач

Якість збірки хороша, все підігнано добре. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
Х
Харлампій Яворський

Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Маргарита Захарчук

Камера перевершила очікування. Деталізація відмінна навіть на відстані. Підсвітка працює ефективно, що важливо для нічної зйомки. Все супер, рекомендую!

Ответить
Е
Емілія Максимюк

Живлення через PoE, один кабель і все працює. Дуже зручно при монтажі.

Ответить