Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Сигналізація має функцію автоматичної постановки на охорону за розкладом.
Довго обирав сигналізацію, зупинився на цій. Проста в установці, інструкція зрозуміла, всі компоненти якісні. Дякую! Добре, але є над чим працювати.