К
Калина Скирда

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!

Ответить
І
Ілля Мороз

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для вуличного спостереження ідеальний варіант.

Ответить
Д
Дана Самчук

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Ответить
А
Автоном Морозов

Камера працює стабільно, жодних збоїв за час використання. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Катерина Гришин

Кріплення зручне, можна регулювати кут нахилу. Встановив за 10 хвилин.

Ответить