О
Оксана Соколов

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Ответить
Н
Ніна Федорчук

Пиловологозахист реальний, пил не потрапляє всередину.

Ответить
К
Кипріан Черненко

Рекомендую, хороша модель. Все супер, рекомендую!

Ответить
Щ
Щедрина Лебедєв

Зображення якісне, чітке. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Катруся Урбан

Камера якісна, варта своїх грошей. Добре, але є над чим працювати.

Ответить