Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Пиловологозахист реальний, пил не потрапляє всередину.
Рекомендую, хороша модель. Все супер, рекомендую!
Зображення якісне, чітке. Все супер, рекомендую!
Камера якісна, варта своїх грошей. Добре, але є над чим працювати.