Вже не перше замовлення, завжди все відмінно. Цей магазин став моїм основним постачальником. Добре, але є над чим працювати.
Спілкування з менеджерами приємне, все розповіли, підказали. Вибрав правильний товар завдяки їм.
Замовлення прийшло швидко, все ціле, працює. Продавець порадив оптимальний варіант. Рекомендую магазин! Дуже добре, майже ідеально!