К
Ксенія Ващенко

Брав для квартири. Компактна, не псує інтер'єр, при цьому надійна. Можливість керування з телефону дуже зручна.

Ответить
Л
Лілія Волошин

Встановив охоронну сигналізацію в гаражі. Датчики спрацьовують чітко, хибних спрацьовувань немає. Дякую за допомогу!

Ответить
Щ
Щастина Юхименко

Дуже задоволений покупкою, дякую. Все супер, рекомендую!

Ответить
Е
Емілія Гриценко

Централь з підтримкою GSM, сповіщення на телефон навіть при відключенні інтернету.

Ответить
Т
Тарас Бойко

Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.

Ответить