Кольори природні, автоматика працює правильно. Все супер, рекомендую!
Якість картинки радує, все чітко. Все супер, рекомендую!
Дуже задоволений цією покупкою. Все супер, рекомендую!
Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.