К
Кипріан Храпко

Кольори природні, автоматика працює правильно. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Наум Журба

Якість картинки радує, все чітко. Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Вікторія Олійник

Дуже задоволений цією покупкою. Все супер, рекомендую!

Ответить
Д
Данило Романюк

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить