В
Вікторія Романюк

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Ответить
Н
Неоніла Тютюнник

Камера якісна, варта своїх грошей. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
М
Мальва Євтушенко

Рекомендую до придбання, не пошкодуєте. Все супер, рекомендую!

Ответить
Д
Діана Петренко

Зручне кріплення, просте налаштування, інтуїтивний додаток. Все, що потрібно для домашнього відеоспостереження.

Ответить
Ю
Юхим Каплун

Кріплення зручне, можна регулювати положення. Встановив швидко. Все супер, рекомендую!

Ответить