Д
Данило Гаврилюк

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
Є
Євфросинія Максимюк

Камера компактна, але функціональна. Все супер, рекомендую!

Ответить
П
Параска Бабич

Дуже задоволений, буду брати ще. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Софія Гончар

Камера має вбудований мікрофон, звук записується чітко, без перешкод. Важливо для моїх задач.

Ответить
О
Олена Шевцов

Можливість підключення через Wi-Fi, не треба тягнути провід. Дуже зручно для дачі.

Ответить