І
Іларіон Тарасюк

Працює відмінно, ніяких проблем. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Максим Запорожець

Рекомендую цю камеру, співвідношення ціни та якості відмінне. Все супер, рекомендую!

Ответить
У
Уляна Козак

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Ответить
Т
Творимира Григоренко

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
Л
Лука Лебедєв

Камера компактна, не привертає уваги. Для прихованого спостереження ідеально.

Ответить