Кабель якісний, оболонка щільна, не боїться гризунів. Все супер, рекомендую!
Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.
Брав для монтажу. Кабель м'який, зручно тягнути, жили не ламаються. Дякую за швидку відправку! Все супер, рекомендую!
Кабель м'який, легко обжимається, контакт ідеальний. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Брав для структурованої мережі. Всі параметри в нормі. Все супер, рекомендую!