Камера хороша, рекомендую всім. Все супер, рекомендую!
Якісний корпус, ущільнювачі, захист від вологи реальний. Пройшла негоду без проблем. Дуже добре, майже ідеально!
Камера має функцію тривожного входу/виходу, можна підключити датчики.
Працює тихо, не створює шуму. Все супер, рекомендую!
Функціонал повністю влаштовує. Дуже добре, майже ідеально!