О
Олег Мороз

Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
М
Мануїл Іванців

Камера не підводить, працює завжди. Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Захар Сидоренко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Ответить
Б
Беатриса Журба

З камерою йшла інструкція, встановив все сам. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Святослав Козак

Камера має вбудований мікрофон, звук записується чітко, без перешкод. Важливо для моїх задач.

Ответить