Р
Регіна Кравчук

Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.

Ответить
Я
Ядвіга Цушко

Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Камера коштує своїх грошей повністю. Рекомендую до покупки! Все супер, рекомендую!

Ответить
У
Улянка Денисенко

Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
Ф
Флора Усач

Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!

Ответить
Я
Ярина Білоконь

Додаток підтримує сповіщення, оперативно дізнаюся про події. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить