Брав для зовнішньої прокладки по стіні. Оболонка стійка до ультрафіолету, за рік не вицвіла і не потріскалась.
Взяв бухту кабелю для прокладки. Якість матеріалу відмінна, екранування надійне, обплетення щільне. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Кабель у бухті рівний, не скручується, зручно розмотувати. Етикетка з характеристиками на місці.
Прокладав в землі в гофрі. Кабель витримав, ізоляція не пошкодилась. Рекомендую для серйозних об'єктів!