Вже багато замовлень в цьому магазині. Завжди все на високому рівні. Довіряю цьому продавцю! Все супер, рекомендую!
Замовлення прийшло в ідеальному стані, все ціле, запаковано добре. Продавцю дякую! Дуже добре, майже ідеально!
Продавець професіонал, розуміється на товарі. Допоміг з вибором, за що окрема подяка! Все супер, рекомендую!