Вже не перше замовлення, завжди все відмінно. Цей магазин став моїм основним постачальником. Добре, але є над чим працювати.
Вже не перше замовлення, завжди все відмінно. Цей магазин став моїм основним постачальником. Дуже добре, майже ідеально!
Спілкування з менеджерами приємне, все розповіли, підказали. Вибрав правильний товар завдяки їм.