Д
Діана Сидоренко

Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний, без клацань.

Ответить
К
Кіпріан Забужко

Працює відмінно, претензій немає. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Ольга Івченко

Дуже задоволений покупкою, все працює як треба. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
В
Ванда Єременко

Довго обирав камеру, зупинився на цій моделі. Не пошкодував! Деталізація відмінна, додаток зручний, сповіщення приходять миттєво. Все супер, рекомендую!

Ответить
Р
Ростислав Федорчук

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить