Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Встановив на фасаді, вітер не розгойдує, кріплення надійне.
Взяв камеру з підтримкою PoE, дуже зручно - один кабель і живлення, і відео. Працює стабільно, жодних проблем з підключенням.
Кольори природні, автоматика працює правильно. Все супер, рекомендую!
Записує звук синхронно з відео, немає затримки.