Брав для магазину. Кути огляду достатньо, щоб бачити весь зал. Продавці задоволені, якість запису відмінна.
Камера має широкий динамічний діапазон, деталі видно і в тіні, і на світлі.
Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Добре, але є над чим працювати.
Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний. Добре, але є над чим працювати.