Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Брав бездротову сигналізацію. Встановив сам за годину. Датчики тримають зв'язок навіть через 2 поверхи.
Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!