Прокладав в землі в гофрі. Кабель витримав, ізоляція не пошкодилась. Рекомендую для серйозних об'єктів!
Працюю з цим кабелем вже довго. Жодних проблем з сигналом, навіть на великих відстанях. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.
Кабель вита пара реально мідна, перевірив магнітом. Обплетення якісне, зручно розділюється. Брав з запасом, тепер докуплю ще.