І
Ілля Бойко

Прокладав в землі в гофрі. Кабель витримав, ізоляція не пошкодилась. Рекомендую для серйозних об'єктів!

Ответить
О
Олеся Каплун

Все працює як треба, добре. Все супер, рекомендую!

Ответить
Д
Давид Ткаченко

Працюю з цим кабелем вже довго. Жодних проблем з сигналом, навіть на великих відстанях. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить
Т
Тимур Антонюк

Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.

Ответить
М
Мілана Бєлов

Кабель вита пара реально мідна, перевірив магнітом. Обплетення якісне, зручно розділюється. Брав з запасом, тепер докуплю ще.

Ответить