К
Климент Трохименко

Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!

Ответить
Т
Тетянка Чечель

З камерою працювати легко та зручно. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Калина Цвігун

Перейшов на нову камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію! Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
А
Амвросій Хижко

Налаштував швидко через додаток. Дуже зручно, що не треба викликати майстра. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Орест Овчаренко

Працює відмінно, претензій немає. Все супер, рекомендую!

Ответить