Камера не підводить, працює завжди. Все супер, рекомендую!
Камера супер, рекомендую. Дуже добре, майже ідеально!
Якісний корпус, ущільнювачі, захист від вологи реальний. Пройшла негоду без проблем. Все супер, рекомендую!
Камера має всі необхідні функції. Все супер, рекомендую!
Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.