М
Максим Морозов

Камера не підводить, працює завжди. Все супер, рекомендую!

Ответить
У
Уляна Яценко

Камера супер, рекомендую. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
А
Аделіна Козак

Якісний корпус, ущільнювачі, захист від вологи реальний. Пройшла негоду без проблем. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Каріна Рибак

Камера має всі необхідні функції. Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Віолетта Ткаченко

Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.

Ответить