Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.
Кабель вита пара реально мідна, перевірив магнітом. Обплетення якісне, зручно розділюється. Брав з запасом, тепер докуплю ще.
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Кабель має захисний шар від вологи, проклав на вулиці без гофри, вже рік працює.