У
Улянка Мельник

Дуже задоволений, буду брати ще. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Маргарита Олійник

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Ответить
К
Катерина Василенко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
Г
Григорій Федоренко

Якість збірки та матеріалів хороша. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
М
Мальва Алексєєв

Дуже задоволений, буду брати ще. Все супер, рекомендую!

Ответить