О
Олег Стецюк

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Ответить
М
Майя Цвігун

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ю
Юрій Титов

Якісний метал, гумові ущільнювачі, захист від вологи реальний. Пройшла зливу без проблем.

Ответить
Г
Галактіон Житник

Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Все супер, рекомендую!

Ответить
П
Павло Шинкаренко

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!

Ответить