І
Ілля Дмитрук

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для вуличного спостереження ідеальний варіант.

Ответить
П
Павлина Перепелиця

Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно добре. Все супер, рекомендую!

Ответить
Т
Тимур Олійник

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
К
Кипріан Матвійчук

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
Д
Діана Федоренко

Камера має корисні функції, сповіщення працюють точно, хибних спрацьовувань майже немає. Все супер, рекомендую!

Ответить