М
Миловида Чабан

Дуже задоволений, буду брати ще. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Святослав Павлюк

Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.

Ответить
Л
Лариса Левченко

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую для складу, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне.

Ответить
М
Маргарита Дмитрук

Камера має слот для карти пам'яті, можна записувати без реєстратора.

Ответить
Я
Ярослав Ващенко

Камера працює з будь-яким реєстратором, проблем з сумісністю не виникло. Дякую за швидку доставку!

Ответить