Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Налаштував за 5 хвилин через додаток. Дуже зручно, що не треба викликати майстра. Рекомендую!
Якість збірки на висоті, корпус надійний, захист хороший. Встановив на вулиці, погодні умови витримує без проблем. Все супер, рекомендую!