О
Огняна Черняк

Зображення якісне, чітке. Все супер, рекомендую!

Ответить
К
Крістіна Ільєнко

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Лука Гришин

Купив цю камеру для вуличного спостереження. Відмінна якість зображення навіть вночі, ІЧ-підсвітка працює чудово. Рекомендую!

Ответить
Є
Єсенія Климишин

Живлення зручне, мінімум проводів. Дуже добре при монтажі. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Марко Кияниця

Камера надійна, працює стабільно. Все супер, рекомендую!

Ответить