Оболонка якісна, витримує перепади температур. Дуже добре, майже ідеально!
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Брав для прокладки в офісі за підвісною стелею. Кабель легкий, зручно монтувати.