А
Анжеліка Титов

Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Все супер, рекомендую!

Ответить
Р
Рада Юрківський

Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Камера коштує своїх грошей повністю. Рекомендую до покупки! Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Забава Мірошниченко

Встановив на фасаді, кріплення надійне, вітер не страшний. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
Г
Григорій Лисенко

Встановив на фасаді, вітер не розгойдує, кріплення надійне.

Ответить
І
Ігор Романенко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить