Брав для прокладки в офісі за підвісною стелею. Кабель легкий, зручно монтувати.
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Брав для зовнішньої прокладки по стіні. Оболонка стійка до ультрафіолету, за рік не вицвіла і не потріскалась.
Замовив, отримав швидко. Кабель відповідає ГОСТу, переріз той що заявлено. Продавець чесний, рекомендую!
Кабель має кольорові жили, зручно ідентифікувати при монтажі. Дуже добре, майже ідеально!