Датчики не бояться негоди, працюють при різній погоді. Дуже добре, майже ідеально!
Сигналізація має функцію автоматичної постановки на охорону за розкладом.
Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.
Брав комплект з 10 датчиків. Всі працюють стабільно, жодного браку. Якість контролюється.