Камера чутлива, деталізація хороша. Добре, але є над чим працювати.
Кольори природні, баланс білого автоматично налаштовується правильно.
Камера має функцію тривожного входу/виходу, можна підключити датчики.
Зображення якісне, чітке. Все супер, рекомендую!
Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Дуже добре, майже ідеально!