А
Алла Шевцов

Камера має функцію anti-glare, відблисків майже немає, картинка чітка.

Ответить
С
Світлана Романенко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
П
Панас Худобяк

Працює відмінно, ніяких проблем. Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Любава Ювко

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Ответить
О
Олена Левченко

Камера компактна, не привертає уваги. Для прихованого спостереження ідеально.

Ответить