Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!
Якість відмінна, претензій немає. Все супер, рекомендую!
Температурні датчики точні, можна налаштувати сповіщення при замерзанні.
Довго обирав сигналізацію, зупинився на цій. Проста в установці, інструкція зрозуміла, всі компоненти якісні. Дякую!