Д
Денис Гаврилюк

Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!

Ответить
О
Оксана Павленко

Якість відмінна, претензій немає. Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Віолетта Михайлюк

Якість відмінна, претензій немає. Все супер, рекомендую!

Ответить
М
Маргарита Ткаченко

Температурні датчики точні, можна налаштувати сповіщення при замерзанні.

Ответить
І
Ірина Сидоренко

Довго обирав сигналізацію, зупинився на цій. Проста в установці, інструкція зрозуміла, всі компоненти якісні. Дякую!

Ответить