В
Віталій Ковальов

Кут огляду 120 градусів, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта.

Ответить
З
Злата Родіонов

Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ю
Юліан Остапенко

Якість зображення на висоті. Все супер, рекомендую!

Ответить
Т
Творимира Єфремов

Відмінний варіант за свої гроші. Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Вероніка Журба

Камера чутлива, деталізація хороша. Все супер, рекомендую!

Ответить