Брав для квартири. Компактна, не псує інтер'єр, при цьому надійна. Можливість керування з телефону дуже зручна.
Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Всі датчики мають захист, при спробі втручання йде сигнал. Дуже добре, майже ідеально!