В
Владислав Стецюк

Кут огляду 120 градусів, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта.

Ответить
А
Анастасія Алексєєв

Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Камера коштує своїх грошей повністю. Рекомендую до покупки!

Ответить
А
Анна Єфименко

Працює відмінно, ніяких проблем. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ф
Феогност Хрущ

Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Вікторія Тимошенко

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую для складу, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне.

Ответить