Я
Яків Шевчук

Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Ответить
Ю
Юрій Максимюк

Взяв камеру з підтримкою PoE, дуже зручно - один кабель і живлення, і відео. Працює стабільно, жодних проблем з підключенням.

Ответить
Я
Янка Каплун

Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!

Ответить
В
Віра Романенко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Ответить
І
Ігор Клименко

Використовую для відеоспостереження на парковці. Широкий кут огляду дозволяє бачити всю територію. Рекомендую!

Ответить