Н
Надія Білозір

Камера сподобалась, все добре. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
С
Софія Михайлов

Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Камера коштує своїх грошей повністю. Рекомендую до покупки!

Ответить
М
Микита Григоренко

Брав комплект з кількох камер. Всі працюють стабільно, жодного збою за час використання. Рекомендую магазин! Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Леонід Юхимчук

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Лука Франко

Вночі бачить відмінно, все видно. Все супер, рекомендую!

Ответить