Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Кабель має захисний шар від вологи, проклав на вулиці, вже довго працює. Добре, але є над чим працювати.
Брав для структурованої кабельної мережі. Тестував флюк - всі параметри в нормі.